Apie kaimo turizmo sodybą

Kaimo turizmo sodyba


Džiaugiamės pristatydami mūsų kaimo turizmo sodybą Mociškių palivarkas kuri yra nuostabiame gamtos prieglobstyje, šalia nuolatos žaliuojančio miško. Kaimo turizmas įsikūręs netoli Rambyno regioninio parko, Mociškių kaime, Karšuvos girios pakraštyje ant  Jūros upės kranto,

    Organizuojate savo šeimos šventę, giminės susitikimą ar įmonės kolektyvo sąskrydį? Gal būt norite suorganizuoti verslo renginį, pristatymus, konferencijas ar įmonės partneriams surengti šventę? Jei nors į vieną klausimą atsakėte TAIP, rinkitės mus, ir mes garantuojame, kad Jums tikrai patiks ir poilsis ir kokybiškų paslaugų gausa Agrūnės turizmo sodyboje!

Jos šeimininkai visuomet mandagiai pasitiks, aptarnaus bei išlydės. Ir darys tai nuoširdžiai, kadangi mes mylime ir gerbiame kiekvieną savo svečią.

Sodyboje nuomojamas pagrindinis pastatas su šimto vietų pokylių sale, kurioje galima švęsti įvairias šeimos šventes, įmonių šventes arba organizuoti konferencijas. Prie pokylių salės yra virtuvė, galima išsinuomoti indus, suorganizuoti maitinimą. Sanitarinis mazgas ir šiltas vanduo taip pat svečių patogumui įrengtas pirmame aukšte. Patalpos nuolatos valomos, tvarkomos, jei tik prireikia visada atliekamas kosmetinis remontas ir visa tai daroma būtent svečių patogumui ir gerai nuotaikai palaikyti. 
Antrame aukšte yra įrengti du miegamieji su dušu ir sanitariniu mazgu. Per langus atsiveria nuostabus vaizdas į Jūros upę. Sodyboje puikiai įrengtas ir svečių namelis, kuris patogiai sutalpins iki 18 žmonių. O ant Jūros upės kranto, laukia 40a ploto stovyklavietė su pavėsine, laužaviete ir vietomis palapinėms, kurias kartu su turistiniu inventoriumi galite išsinuomoti pas mus.

Žmonės kartais mėgsta sakyti jog kaimo turizmas prie ežero geriau, tačiau garantuojame, kad turizmas prie ežero ir turizmas prie upės yra du skirtingi dalykai. Būtent sodybos esančios prie upių, gali suteikti smagesnių vandens pramogų. Upėmis plaukioti baidare daug įdomiau nei ežere, o jei dar upė yra srauni, turinti slenksčių ar kitų kliūčių, suteikia adrenalino ir palieka neišdildomus ispūdžius. Todel mes savo kaimo turizmo sodyboje siūlome baidarių ir kanojų nuomą bei pasiūlysime net keletą maršrutų Šešuvės, Jūros ir Nemuno upėmis. Nepamiršome ir sausumos transporto, todėl dviračių nuoma taip pat Jūsų paslaugoms.
Koks oras Jūs bepasitiktų ryte, tačiau rytinį miegą vejantys giedantys paukščiai tikrai suteiks puikią nuotaiką visai dienai. Kada mieste Jus žadino laukiniai paukščiai? Na o turizmo sodyboje Agrūnė šios giesmės privers jus nusišypsoti, pašokti iš lovos ir ankstyvą rytą išbėgti pabraidyti po ryto rasą ar balkone sutikti saulę su kavos puodeliu rankose. O ir saulė mūsų kaime kyla iš Jūros pusės. Ir visai nesvarbu, kad ta Jūra yra tik upė, tačiau ir ji savo čiurlenimu ir grožiu suteikia puikią nuotaiką kiekvienam svečiui.
Dieną  galite praleisti uogaudami, grybaudami arba pasivaržyti paplūdimio tinklinio ar mini futbolo aikštelėse, o galbūt pamiklinti ranką žaidžiant krepšinį. Kita galimybė – žygis baidarėmis Jūros upe. Galime suorganizuoti Jums labiausiai priimtiną pažintinę kelionę po Rambyno regioninį parką ir aplink jį.
Vakare Jūsų lauks pirtis arba karštas kubilas, laužo šviesa ir Jūsų, bei mūsų sumąstytos linksmybės.
Sodyba taip pat puikiai tinka mokymams, pobūviams, įvairioms šeimos šventėms, sąskrydžiams, konferencijoms, firmų darbuotojų susitikimams, bet kokio renginio organizavimas mūsų rūpestis - Jūsų ramiam ar aktyviam poilsiui. Poilsis kaime yra poilsis kaime ir jokia miesto pramoga neatstos tokių pramogų ir poilsio, kaip kaimo turizmo sodyba Agrūnė. Ir nors kaimo turizmo sodybos Utenos rajone ar kaimo turizmo sodybos Ignalinos rajone gali pasigirti ežerų gausa, tačiau ramų poilsį tokiuose rajonuose tikrai nebus lengva surasti. Todėl garantuojame ramybę, pramogų gausą, nuostabią gamtą sodyboje Agrūnė.    
Susisiekite su mumis ir mūsų komanda padarys viską, kad Jūsų atostogos, šventė  ar sąskrydis būtų nepamirštami! 

 

 

 

 


    PREKIAUJAME   KRAŠTO   SUVENYRAIS    
    Adresas: J.Bobrovskio 10, Vilkyškiai, Pagėgių sav

 

 

 

Apie įmonę

 

Įmonė įsteigta 1992 m. 05 mėn. 25 d. Veiklos: prekyba, krovinių pervežimas.
Nuo 2004m. 05mėn. – baidarių ir kito turistinio inventoriaus nuoma, renginių organizavimas.

Mus rasite nuostabioje vietovėje – Rambyno regioniniame parke, Vilkyškių miestelyje. Čia daug lankytinų vietų: Rambyno kalnas, "Raganų" eglė, Mažosios Lietuvos panteonas - Bitėnų kapinės, M. Jankaus muziejus, piliakalniai, daug gražių, mažai civilizacijos paliestų gamtos kampelių ir dar galybė akiai malonių ir įdomių vietų.   

 

 

 


Žiūrėti
SODYBA MOCIŠKIUOSE didesniame žemėlapyje

 

 

 

 
 

 
 
 
 

 

Susisiekite su mumis!